Zasady rekrutacji do

Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka w Kolbudach”

Drogi Rodzicu, jeżeli chcesz zapisać dziecko do naszego przedszkola to zadzwoń do nas pod nr tel.: 508-498-790. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania wobec nas oraz przedstawimy Ci zasady pobytu dziecka w naszym przedszkolu. Umówmy się na spotkanie, w czasie którego chętnie poznamy naszego przyszłego ucznia, pokażemy Wam jak wygląda przedszkole i jak pracujemy z dziećmi 😊

A oto ogólne zasady rekrutacji:

• Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat.
  • O przyjęciu do Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń z tym, że pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące zajęcia z poprzedniego roku szkolnego i rodzeństwo dzieci uczęszczających do przedszkola.
  • W ciągu roku do przedszkola przyjmuje się dzieci, o ile są wolne miejsca.
  • Decyzje w sprawie przyjęcia dziecka do przedszkola podejmuje dyrektor przedszkola.
  • Podstawą zapisania dziecka do przedszkola jest zawarcie umowy pomiędzy dyrektorem przedszkola a rodzicami (prawnymi opiekunami) dziecka.
  • Rekrutację do przedszkola prowadzi dyrektor i zaprasza do kontaktu, w celu umówienia spotkania pod nr. Tel: 508-498-790.
  • Na spotkanie rekrutacyjne proszę przynieść dowód osobisty rodzica/opiekuna i nr PSL dziecka.

Zapraszamy 😊